Jak zamówić

Jeśli spodobała Ci się konkretna praca z tego bloga, bądź masz swój pomysł i chcesz żebym go zrealizowała, napisz do mnie wiadomość kliknij w  KONTAKT, opisz dokładnie co Cię interesuje, jeśli nie masz pomysłu na pewno coś razem uda nam się wymyślić :)

 Poniżej podpunkty w których zawarłam szczegóły potrzebne do realizacji danego zamówienia.


Portret malowany na płótnie
Do realizacji portretu będę potrzebowała zdjęcia osób, które mam namalować. Zdjęcia, najlepiej dobrej rozdzielczości, proszę wysłać na maila: rzadkowska.anna83@gmail.com. 
Po obejrzeniu zdjęć i uzgodnieniu wszystkich szczegółów dotyczących wielkości podobrazia,farb, kolorów, tła, ilości osób, na portrecie, dokonam kalkulacji ceny. Na życzenie dedykacja.
Zapraszam do kontaktu :)Anioły malowane na drewnie
Bardzo proszę o wybranie konkretnego anioła, znajdującego się na blogu w zakładce "Anioły malowane na drewnie" 
Każdy anioł posiada swój nr, wystarczy wpisać go w mailu. Jeśli wybrany anioł ma mieć np. inny kolor ubrania,włosów, wielkość, proszę o zaznaczenie tego w mailu. Po ustaleniu szczegółów dokonam kalkulacji ceny. Na życzenie dedykacja.


Anioły malowane na drewnie-portret
Do realizacji portretu będę potrzebowała zdjęcia osób, które mam namalować. Zdjęcia, najlepiej dobrej rozdzielczości, proszę wysłać na maila: rzadkowska.anna83@gmail.com.
 Proszę również o wskazanie wybranego anioła z zakładki bloga "Anioły malowane na drewnie"
oraz kolory, wielkość anioła. Po ustaleniu szczegółów dokonam kalkulacji ceny.


Obrazy świętych 
Wszystkie obrazy świętych, można przesyłać na maila: rzadkowska.anna83@gmail.com
Proszę o wybranie podłoża na jakim malować, czy ma być to drewno, czy podobrazie, oraz rodzaju farb olejne czy akrylowe, zawsze staram się doradzać, żeby obraz wyglądał efektywnie.
Obrazy sprzedaję bez ramy, na życzenie oprawiam.
Na życzenie dedykacja z tyłu obrazu.
 Po ustaleniu szczegółów dokonam kalkulacji ceny

 
Anioły z masy solnej
Bardzo proszę o wybranie konkretnego anioła, aniołków, znajdujących się na blogu w zakładce "Masa solna" lub "Aniołki i ozdoby na choinkę"
Wszystkie prace maja swoje numery, które proszę wpisać w mailu, podać ilość aniołów, przykładowe kolory, po prostu swoje oczekiwania. Po ustaleniu szczegółów dokonam kalkulacji ceny.


Ozdoby wielkanocne
Bardzo proszę o wybranie konkretnych ozdób, znajdujących się na blogu w zakładce "Ozdoby wielkanocne"
Tu już prace nie są ponumerowane, żeby ułatwić wskazanie mi konkretnej pracy, proszę o skopiowanie zdjęcia z konkretną ozdobą i wklejenie w mailu. Proszę również podać ilość i kolory, ułatwi mi to określeniu ceny. 


Dowolne obrazy malowane na drewnie lub płótnie
W tej sytuacji proszę o napisanie swoich oczekiwań i wysłanie na maila, na Facebook, lub zadzwonić, wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce "Kontakt"
Po ustaleniu szczegółów dokonam kalkulacji ceny.


Decoupage
Bardzo proszę o wybranie konkretnych prac, znajdujących się w zakładce "Decoupage" 
Najlepiej skopiować zdjęcie i wkleić w mailu, proszę opisać również swoje oczekiwania, kolory, ilość ozdób. Po ustaleniu szczegółów dokonam kalkulacji ceny.


 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz